Zapraszamy do udziału w pierwszym etapie plebiscytu Produkt Roku IT Professional!

Aby nominować produkt, wybierz kategorię, a następnie wypełnij pozostałe pola. Jednorazowo możesz zgłosić tylko jeden produkt. Aby zgłosić kolejny – wypełnij ponownie formularz. Każdy wybrany produkt należy zgłaszać tylko jeden raz.

Uwaga! Zgłaszane produkty powinny być dostępne na polskim rynku oraz powinny być skierowane do odbiorcy biznesowego/instytucjonalnego.

 

Na Twoje nominacje czekamy do 6 września 2024 r.

  1. Wybierz kategorię

  monitoring i zarządzanienarzędziawirtualizacjabezpieczeństwoantywirusybackupsieć LANsieć WLANwyposażenie serwerowniUTM i firewallpamięć masowaserwerlaptop/desktopsmartfon/tabletwizualizacja i prezentacja danychdrukarka biurowa/urządzenie wielofunkcyjne

  2. Podaj producenta i nazwę produktu

  3. Wskaż wersję produktu i datę jego premiery na polskim rynku

  4. Podaj link do strony WWW nominowanego rozwiązania

  5. Podaj dane zgłaszającego

  Przesłanie zgłoszenia i podanie danych osobowych jest dobrowolne. Informujemy, że Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu wysłania potwierdzenia zgłoszenia i zostaną usunięte do 31.12.2024 r. Administratorem danych osobowych będzie Presscom Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, numer KRS 0000173413. Dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom trzecim bez prawidłowej podstawy prawnej. W szczególności mają Państwo prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania, a także żądania od Presscom Sp. z o.o. dostępu do swoich danych osobowych oraz ich sprostowania lub usunięcia. W sprawach z zakresu ochrony danych osobowych możliwy jest kontakt z do@presscom.pl. Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna jest na stronie internetowej: https://presscom.pl/do.